کتاب  «شبح میکونوس» کتابی  که بر مبنای نقاشی قهوه‌خانه و زندگی کاظم دارابی استوار شده است به زبان عربی در بیروت به چاپ رسید.

نسخه عربی کتاب “شبح میکونوس» از سوی انتشارات «دار روافد لطلباعه و النشر و التواریخ»  در بیروت، ترجمه و منتشر شد.این کتاب در باره سرگذشت کاظم دارابی کسی که ‏پس از حمله تروریستی به رستوران میکونوس در برلین به اتهام دست داشتن در این حمله تروریستی دستگیر شد است.

این کتاب در واقع شکافتی از یک ماجرای واقعی  در قالب رمانی جذاب و خواندنی است. نویسنده این اثر محسن کاظمی که قبلا  در کتابی با عنوان نقاشی قهوه خانه به ماجرای میکونوس از منظر خاطرات کاظم دارابی پرداخته بود در خصوص تالیف این کتاب می گوید:

 

“از آنجا که متن این کتاب بر مبنای تحقیقات پژوهشی تنظیم شده و اسناد مختلفی را در دل خود جای داده است، ممکن بود که برای خوانندگان عام کمی سنگین باشد و مناسب نباشد. به همین دلیل. رمان «شبح میکونوس» نسخه سبک‌تر شده و مخاطب‌ پسندتر از ماجرای میکونوس است .”

کپی رایت این کتاب برای ترجمه و نشر به دیگر زبان ها در تمام کشورها قابل دسترس است. برای اطلاعات بیشتر با polliteraryagency@gmail.com  تماس بگیرید.

 

کتاب “شبح میکونوس” در بیروت رونمایی شد

انتشار کتاب «مهاجر سرزمین آفتاب» در کشور روسیه

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.